Cart
Loading...
Loading... 14302-754
Cross Member Kit; Adjustable Cable Runway; 4" W (102 mm); Black; 50 Pack
MSRP $373.17
| Width | 4" (102 mm) |
| Pack Of | Pack of 50 |
| Color | Black |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |
