Cart
Loading...
Loading... 14302-E24
Cross Member Kit; Adjustable Cable Runway; 24" W (610 mm); Glacier White; 10 Pack
MSRP $188.37
| Width | 24" (610 mm) |
| Pack Of | Pack of 10 |
| Color | Glacier White |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |
