Cart
Loading...
Loading... 14302-E36
Cross Member Kit; Adjustable Cable Runway; 36" W (914 mm); Glacier White; 10 Pack
MSRP $334.72
| Width | 36" (914 mm) |
| Pack Of | Pack of 10 |
| Color | Glacier White |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 119" (3023 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |
