Cart
Loading...
Loading... 14302-E65
Cross Member Kit; Adjustable Cable Runway; 15" W (381 mm); Glacier White; 50 Pack
MSRP $682.66
| Width | 15" (381 mm) |
| Pack Of | Pack of 50 |
| Color | Glacier White |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 68 LB (30.84 kg) |
