Cart
Loading...
Loading... 14303-710
Stringer Kit; Adjustable Cable Runway; 1.5" H x 0.4" W x 119.5"L (38mm x 10mm x 3035mm); Black; 10 Pack
MSRP $467.32
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 69 LB (31.3 kg) |
