Cart
Loading...
Loading... 14300-109
Adjustable Cable Runway; 1.5" H x 9" W x 119.5" L (38 mm x 229 mm x 3035 mm); Gray
MSRP $231.03
| Width | 9" (229 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 3048" (77419 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 18.72 LB (8.49 kg) |

















