Cart
Loading...
Loading... 14300-E36
Adjustable Cable Runway; 1.5" H x 36" W x 119.5" L (38 mm x 914 mm x 3035 mm); Glacier White
MSRP $542.54
| Width | 36" (914 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 37" (94 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 29.52 LB (13.39 kg) |

















