Cart
Loading...
Loading... 37084-C03
RMR Swing Wall-Mount Enclosure Front to Rear Lashing Bracket; 2" (51 mm) H x 2" (51 mm) W x 23" (585 mm) D; Black
MSRP $133.92
| Enclosure Depth | 29.9" (760 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.8" (45 mm) |
| Width | 1.8" (46 mm) |
| Depth | 22.4" (569 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
