Cart
Loading...
Loading... 37084-G02
RMR Swing Wall-Mount Enclosure Front to Rear Lashing Bracket; 2" (51 mm) H x 2" (51 mm) W x 17" (432 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $130.63
| Enclosure Depth | 24" (610 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 1.8" (45 mm) |
| Width | 1.8" (46 mm) |
| Depth | 16.5" (419 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
