Cart
Loading...
Loading... 37008-001
RMR Wall-Mount Enclosure Busbar Kit; 1" (26 mm) H x 20" (508 mm) W x 2" (51 mm) D; Copper
MSRP $112.38
| Height | 1" (26 mm) |
| Width | 20" (508 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 20" (51 cm) |
| Ship Length/Depth | 5" (127 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
