Cart
Loading...
Loading... 37787-C02
RMR Modular Enclosure Full-Height Baying Mounting Plate Assembly; 70.9" (1800 mm) H x 4.1" (103.9 mm) W; Black
MSRP $262.02
| Height | 67.3" (1710 mm) |
| Color | Black |
| Width | 4.9" (124 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 181" (4597 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |
