Cart
Loading...
Loading... 37787-C03
RMR Modular Enclosure Full-Height Baying Mounting Plate Assembly; 78.7" (2000 mm) H x 4.1" (103.9 mm) W; Black
MSRP $274.35
| Height | 75.1" (1908 mm) |
| Color | Black |
| Width | 4.9" (124 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 201" (5105 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |
