Cart
Loading...
Loading... 37787-G01
RMR Modular Enclosure Full-Height Baying Mounting Plate Assembly; 47.2" (1200 mm) H x 4.1" (103.9 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $224.98
| Height | 43.6" (1108 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 4.9" (124 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 121" (3073 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |
