Cart
Loading...
Loading... 37787-G04
RMR Modular Enclosure Full-Height Baying Mounting Plate Assembly; 82.7" (2100 mm) H x 4.1" (103.9 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $290.82
| Height | 79.1" (2010 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 4.9" (124 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 211" (5359 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |
