Cart
Loading...
Loading... 37809-C01
RMR Modular Enclosure Half-Height Dual PDU Bracket; 47.2" (1200 mm) H x 4.8”W (121 mm); Black
MSRP $167.09
| Height | 46.6" (1184 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Depth | 4.8" (122 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 129" (3277 mm) |
| Ship Height | 4.3" (11 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
