Cart
Loading...
Loading... 37809-G02
RMR Modular Enclosure Half-Height Dual PDU Bracket; 70.9" (1800 mm) H x 4.8”W (121 mm); Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $177.28
| Height | 70.2" (1784 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Depth | 4.8" (122 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 188" (4775 mm) |
| Ship Height | 4.3" (11 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |
