Cart
Loading...
Loading... 37115-001
RMR EPDM Snap-In Liquid Tight Grommet, 2" (50 mm) Diameter, IP 67; Gray
MSRP $12.37
| Height | 2.5" (64 mm) |
| Width | 2.5" (64 mm) |
| Depth | 2.5" (64 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gray |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
