Cart
Loading...
Loading... 37730-004
Latch Assembly Double Bit for RMR Modular Enclosure, 82.7" (2100 mm) H
MSRP $131.24
| Height | 75.9" (1928 mm) |
| Width | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 1.4" (36 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 4.3" (11 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 4.3" (11 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
