Cart
Loading...
Loading... 15016-001
eConnect® Cabinet Status Lights – For use with Sensor Hub – Door, Lights & Access
MSRP $86.00
| Country Of Origin | US |
| Material | Plastic |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 3" (76.2 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 9" (229 mm) |
| Ship Height | 12" (304.8 Millimeters) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.9 KG) |



