Cart
Loading...
Loading... 13699-701
VCS Vertical Cabling Section Offset Bracket; for Seismic Frame Two-Post Rack; Includes Four Brackets
MSRP $98.06
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Width | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 22" (559 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |