Cart
Loading...
Loading... 13928-001
Cable Lashing Bar Kit; for Velocity Cable Management; Includes (6) lashing bars and mounting hardware; Zinc-plated; Silver-Colored
MSRP $134.52
| Height | 23.7" (602 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6.5" (17 cm) |
| Ship Length/Depth | 7" (178 mm) |
| Ship Height | 26.5" (67 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |