Cart
Loading...
Loading... 50110-103
ExpandaRack for Standard Rack; 7'H (2.1 m) x 19"W x 29"D (740 mm); Gray
MSRP $734.62
| Type | For Use With Standard Rack |
| Height | 7' (2.1 m) 45U |
| Color | Gray |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (740 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |