Cart
Loading...
Loading... 50110-708
ExpandaRack for Standard Rack; 9'H (2.7 m) x 19"W x 29"D (740 mm); Black
MSRP $863.79
| Type | For Use With Standard Rack |
| Height | 9' (2.7 m) 58U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (740 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |