Cart
Loading...
Loading... 50110-E03
ExpandaRack for Standard Rack; 7'H (2.1 m) x 19"W x 29"D (740 mm); Glacier White
MSRP $769.64
| Type | For Use With Standard Rack |
| Height | 7' (2.1 m) 45U |
| Color | Glacier White |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (740 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 22" (56 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |