Cart
Loading...
Loading... 50130-708
ExpandaRack for Universal Rack; 9'H (2.7 m) x 19"W x 29"D (740 mm); Black
MSRP $1,256.37
| Type | For Use With Universal Rack |
| Height | 9' (2.7 m) 58U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (740 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 74" (1880 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 58 LB (26.31 kg) |