Cart
Loading...
Loading... 41021-501
Base Angle; For 19" Universal Rack; Clear
MSRP $185.07
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |