Cart
Loading...
Loading... 41021-502
Base Angle; For 23" Universal Rack; Clear
MSRP $220.01
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |