Cart
Loading...
Loading... 41021-E02
Base Angle; For 23" Universal Rack; Glacier White
MSRP $242.06
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |