Cart
Loading...
Loading... 12235-519
Single-Sided Shelf; 17.25"W x 12"D; Clear
MSRP $195.24
| Width | 17.3" (438 mm) |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Type | Non-Vented |
| Color | Clear |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |