Cart
Loading...
Loading... 40075-E00
Single-Sided Shelf; For 23" Rack; 5.19" H (131.8 mm) x 15"D (381 mm); Non-Vented; Glacier White
MSRP $259.30
| Width | 23" (584 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Type | Non-Vented |
| Color | Glacier White |
| Height | 5.2" (132 mm) 3U |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |