Cart
Loading...
Loading... 40118-E23
Single-Sided Vented Shelf; For 23"Rack; 5.19"H (131.8 mm) x 15"D (381 mm); Glacier White
MSRP $303.03
| Width | 23" (584 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Type | Vented |
| Color | Glacier White |
| Height | 5.2" (132 mm) 3U |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |