Cart
Loading...
Loading... 35441-701
Evolution Horizontal Cable Manager; Single-Sided; 1U x 19" EIA x 8.2"D (208 mm); Black
MSRP $102.92
| Type | Solid Chassis |
| Height | 1.8" (44 mm) 1U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
