Cart
Loading...
Loading... 35441-704
Evolution Horizontal Cable Manager; Single-Sided; 4U x 19" EIA x 8.2"D (208 mm); Black
MSRP $168.81
| Type | Chassis with cable pass-through ports |
| Height | 7" (178 mm) 4U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
