Cart
Loading...
Loading... 13070-719
Horizontal Wire Management Panel for VCS; 1U; Black
MSRP $119.27
| Height | 1.7" (44 mm) 1U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |