Cart
Loading...
Loading... 11564-719
Large Horizontal Ring Panel; for 19" Rack; with Seven 2.8"H (71 mm) x 6"W (150 mm) Heavy Duty Aluminum Rings; Black
MSRP $235.94
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3.47" (88.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |