Cart
Loading...
Loading... 12187-119
Lower Tray; Double; For 19" Rack; 3.5"D (89 mm); Gray
MSRP $298.74
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 3.97" (100.8 mm) |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |