Cart
Loading...
Loading... 12187-523
Lower Tray; Double; For 23" Rack; 3.5"D (89 mm); Clear
MSRP $295.82
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 3.97" (100.8 mm) |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |