Cart
Loading...
Loading... 35431-704
Motive® Horizontal Cable Manager with Cable Pass-Through Ports; 4U x 19" EIA W x 8.2"D (208 mm); Black with Black Fingers
MSRP $168.81
| Type | With cable pass-through ports |
| Height | 7" (203 mm) 4U |
| Color | Black with Black Fingers |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |













