Cart
Loading...
Loading... 35433-E02
Motive® Horizontal Cable Manager with Cable Pass-Through Ports; 2U x 19" EIA W x 8.2"D (208 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $119.41
| Type | With cable pass-through ports |
| Height | 3.5" (102 mm) 2U |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 74" (90 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 152" (3861 mm) |
| Ship Height | 5" (86 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (80.1 kg) |













