Cart
Loading...
Loading... 35433-E03
Motive® Horizontal Cable Manager with Cable Pass-Through Ports; 3U x 19" EIA W x 8.2"D (208 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $164.41
| Type | With cable pass-through ports |
| Height | 5.3" (152 mm) 2U |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 75" (91 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 153" (3886 mm) |
| Ship Height | 5" (87 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (81.1 kg) |













