Cart
Loading...
Loading... 35434-E01
Motive® Horizontal Cable Manager with No Cable Pass-Through Ports; 1U x 19" EIA W x 8.2"D (208 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $113.22
| Type | Solid Chassis |
| Height | 1.75" (76 mm) 1U |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 77" (93 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 155" (3937 mm) |
| Ship Height | 5" (89 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (83.1 kg) |













