Cart
Loading...
Loading... 35434-E02
Motive® Horizontal Cable Manager with No Cable Pass-Through Ports; 2U x 19" EIA W x 8.2"D (208 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $119.41
| Type | Solid Chassis |
| Height | 3.5" (102 mm) 2U |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 78" (94 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 156" (3962 mm) |
| Ship Height | 5" (90 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (84.1 kg) |













