Cart
Loading...
Loading... 35434-E04
Motive® Horizontal Cable Manager with No Cable Pass-Through Ports; 4U x 19" EIA W x 8.2"D (208 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $185.69
| Type | Solid Chassis |
| Height | 7" (203 mm) 4U |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 80" (96 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 158" (4013 mm) |
| Ship Height | 5" (92 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (86.1 kg) |













