Cart
Loading...
Loading... 12382-119
Rack Top-Mount Cable Trough; for 19" Rack with 3" Rack Channel; Gray
MSRP $137.33
| Width | 6" (152 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 20.3" (514 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |