Cart
Loading...
Loading... 12383-123
Rack Top-Mount Cable Trough; for 23" Rack with 6" Rack Channel; Gray
MSRP $199.09
| Width | 9" (229 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 24.3" (616 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 18" (46 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |