Cart
Loading...
Loading... 30529-723
Universal Horizontal Cable Manager; 1 RMU x 23"W (584.2 mm) x 11.73"D (297.9 mm); Double-Sided; Black
MSRP $140.45
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 1.8" (44 mm) 1U |
| Color | Black |
| Depth | 11.6" (295 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |