Cart
Loading...
Loading... 30530-E23
Universal Horizontal Cable Manager; 2 RMU x 23"W (584.2 mm) x 11.73"D (297.9 mm); Double-Sided; Glacier White
MSRP $172.00
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 3.5" (89 mm) 2U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 11.6" (295 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |