Cart
Loading...
Loading... 30130-723
Universal Horizontal Cable Manager; 2 RMU; 23"W (584.2 mm); 5.14"D (130.6 mm); Single-Sided; Black
MSRP $115.96
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 3.5" (88 mm) 2U |
| Color | Black |
| Depth | 5.1" (131 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |