Cart
Loading...
Loading... 30339-719
Universal Horizontal Cable Manager; 1 RMU x 19"W (482.6 mm) x 6.26"D (159 mm); Single-Sided; Black
MSRP $104.35
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 1.7" (44 mm) 1U |
| Color | Black |
| Depth | 6.3" (159 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |