Cart
Loading...
Loading... 30161-701
CCS Combination Cabling Section; 6'H (1.8 m) x 3.65"W (92.7 mm) x 12.24"D (311 mm); 3"D (80 mm) Racks; Black
MSRP $739.25
| Use With | 38U Rack |
| Width | 3.7" (93 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Type | For 3"D (80 mm) Racks |
| Color | Black |
| Depth | 12.2" (311 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 20" (51 cm) |
| Ship Length/Depth | 196" (4978 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |